Okunma

Samsung Geri Sayıma Geçti


02 Eylül 2009 Çarşamba 06:56
Samsung Geri Sayıma Geçti

Geniş ürün yelpazesi ile uygulama marketi kervanına Samsung’un da katılmaması büyük hata olurdu. Koreli teknoloji devinin yetkilileri de böyle düşünmüş olacak ki, bir süre önce açıkladıkları uygulama marketi açma fikrini, beklenenden çok daha kısa bir sürede hayat geçirdiler.


Kısa bir süre önce uygulamalarını pazarlamak isteyen geliştiricilere yönelik hazırlanan http://seller.samsungapps.com/ sayfası da geliştiricilerin en yeni uygulamalarını kabul etmeye devam ediyor.

14 Eylül olarak belirlenen kesin açılış tarihi ile Samsung, ilk etapta Omnia, i8910HD gibi hem Windows Mobile tabanlı hem de Symbian‘lı akıllı telefon sahiplerine hitap edecek. Avrupa’da 30 ülkeye özel sayfalarla sunulacak olan uygulama mağazası, spesifik bir istemciye de sahip olacak.

14 Eylül tarihiyle birlikte 300’den fazla mobil uygulamaya ev sahipliği yapmaya başlamış olarak sunulacak mağaza içersinde, Gameloft, Electronic Arts, Handmark, Copcom gibi büyük yazılım firmalarının, Samsung’un mobil cihazlarına yönelik uygulamaları da yer alacak.

:: Samsung’un yeni servisi hakkındaki fikirlerinizi forumda paylaşın.

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Geri Sayıma Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Geri Sayıma Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Geri Sayıma Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "