Samsung hızlı şarj teknolojisi yenileniyor mu?


22 Aralık 2018 Cumartesi 20:00
Samsung hızlı şarj teknolojisi yenileniyor mu?

Samsung, özellikle hızlı şarj konusunda rakiplerinin epey gerisinde kaldı. Samsung‘un hızlı şarj için 15 W gücünde adaptörler kullanmasının arkasında ise Note 7de yaşanan pil sorunun etkili olduğu konuşuluyordu.

İddialar firmanın daha hızlı dolan bir pil için yeniden kolları sıvadığı yönünde. Ancak şirketin pil geliştirme süreçlerinde daha dikkatli davranacağı düşünülüyor.

Samsung S10’da yeni hızlı şarj teknolojisini kullanacak mı?

Firmanın yeni amiral gemisi hakkında detayların belirginleştiği bugünlerde, ortaya çıkan bu yeni hızlı şarj teknolojisinin S10‘da kullanılıp kullanılmayacağı merak konusu.

Aslında firmanın bu teknolojiyi amiral gemisi cihazında kullanmasını beklemek fazlasıyla mantıklı. Ancak Note 7 sonrası şirketin pil geliştirmeleri konusunu yavaştan aldığını biliyoruz.

Firma yeni bir Note 7 olayı yaşamaktansa pil konusunda geride kalmayı tercih ediyor. Buna rağmen eğer ortaya çıkan haberler doğruysa firma muhtemelen S10‘da bu yeni geliştirmeyi kullanacaktır.


Henüz teknolojinin ayrıntıları ortaya çıkmış değil. Tahminlere göre firmanın en az 30W destekleyen bir şarj aletiyle gelmesi bekleniyor.

Burada asıl soru şirketin bu teknoloji üzerinde ne kadardır çalıştığı? Her ne kadar firma eski tecrübeleri nedeniyle temkinli olsa da, S10‘un pil performansı konusunda iddialı bir performans sergilemesi bekleniyor.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Samsung, Note 7 faciası sonrası yeni amiral gemisi S10 için yeni bir hızlı şarj teknolojisi kullanır mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 yorum - “Samsung hızlı şarj teknolojisi yenileniyor mu?”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Elinde telefon olanların ortak sorunu power bank yada prizler yanında elinde şarj aleti. Yanı teknoloji gelişti diye birşey söylemeyin. Sene 2009 du o zaman galaxy s2 ve iPhone 3g vardı insanlar halen şarj a muhtaç. Değişik bir versiyon yok. Bir şarj 3 günü çıkaran telefon PC yok henüz çok yazık

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Fiyat çok pahalı 2000 TL bile maaş alamayan 6 7 bin TL telefon nasıl alsın

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Çok pahalı fiyatlar işler çok durgun 2000 TL maaş bile alamayan çalışan nasıl 6 7 bin TL telefon alsınki ancak yeni çıkan telefon takip ediyor uz

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Grafen e geçmesini Samsung
  Geçtiyse normal

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Fiyat lar pahalı ama . Herkes alamıyor ki ..
  Kullanamadiktan sonra bir şey ifade etmiyor..
  Kim veriyor su an bir cihaza 5000-6000 tl yi ????? Sadece zenginler

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Yenilik ve gelişimden vazgeçmek ertelemek ya da gecikmek , teknoloji yarışında geriye düşmek ve sonunda yarıştan Z kopmak demektir.

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Yenilik ve gelişimden vazgeçmek ertelemek ya da gecikmek , teknoloji yarışında geriye düşmek ve sonunda yarıştan kopmak demektir.

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Hızlı şarz dolması değil de şarzın uzun ömürlü olsa iyi olur. Kablosuz şarzı birde taşınabir şarzla kablosuz şarzın bir olması yani ikisi bir olsa iyi olurdu

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  Herşey güzel kamera önemli pil de onemli

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  S9+ cihazimda normal sureyle 2 saat 10 dakikada doluyor hizli sarji acincs 0 100 arasina 1 saat 40 dakika gosteriyor yinede yetersiz max 1 saatte dolmask gerekiyor umarim gelisirler bu konuda

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  E yapainlar artik

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  Kullanırmı bilmem ama ayak uydurmak zorunda piyasaya Oppo Huawei gibi firmalar takır takır kullanıyorlar patlayan çatlayan da yok

 13. Ziyaretçi dedi ki:

  Telefonu biraz daha kalın yapıp daha yüksek kapasiteli bataryalar kullanarak tüm gün şarjı dayanan telefon yapmaları daha iyi olur. Gece yatarken takıp sabah alırız işte, hızlı şarj goygoyuna da gerek kalmaz bu vesileyle.

" Samsung hızlı şarj teknolojisi yenileniyor mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung hızlı şarj teknolojisi yenileniyor mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung hızlı şarj teknolojisi yenileniyor mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
 2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
 3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
 4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
 5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
 6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
 7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
 8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
 9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
 10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?