Okunma

Samsung ile One Love One Touch


18 Mayıs 2009 Pazartesi 06:49
Samsung ile One Love One Touch

Samsung Electronics, bu yıl ikinci kez Efes Pilsen One Love Festival’in sponsoru oluyor. Samsung, OneLove OneTouch diyerek, yeni nesil dokunmatik telefon serisi ile festival katılımcılarına birbirinden eğlenceli aktiviteler hazırlıyor. Samsung’un Efes Pilsen One Love Festival 8 için özel olarak hazırladığı oneloveonetouch.com web sitesi online oldu.


One Love One Touch sitesi oldukça hareketli günler geçiriyor(!)

Festival heyecanını önceden yaşatmayı hedefleyen web sitesinde çeşitli yarışmalar, sürpriz hediyeler ve festival hakkında güncel bilgiler katılımcılar ile buluşacak. oneloveonetouch.com‘da başlayıp, festival alanına da taşınacak yarışmaların ödülleri arasında; Samsung Ultra Touch, i8910HD, Beat DJ ve STAR cep telefonları, Efes Pilsen One Love Festival biletleri, televizyona çıkma fırsatı ve -en önemlisi- sanatçılarla tanışma şansı var.  

Samsung, içindeki yıldızı gün ışığına çıkarmak için sabırsızlananlar için yepyeni bir yarışmayla karşımıza çıkıyor. AirStar, adını ‘Air Guitar’dan yani enstrüman olmadığı halde gitar çalıyormuş gibi yapmaktan alıyor. Ancak AirStar’da herhangi bir enstrüman ya da müzik türü kısıtlaması yok. Yarışmacılar, darbukadan davula kadar istedikleri her enstrüman ile AirStar şovunu sergileyebiliyor. Önemli olan yarışmacının kendine güveni, karizması ve mimikleri.


Çalmayacaksınız, çalar gibi yapıp, kaydedip, gönderip kazanacaksınız

Performans videolarını oneloveonetouch.com adresinde yayınlayanları muhteşem ödüller bekliyor. 4 hafta sürecek AirStar’da haftanın en çok puan alan yarışmacıları, birer Samsung I8910 HD, en çok görüntülenen üç videonun sahibi ise birer Samsung Beat  DJ kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca isteyen katılımcılar, Dream TV ekranlarında ve Efes Pilsen One Love Festival’inde performanslarını sergileme şansı bulacaklar. 

oneloveonetouch.com‘un ikinci yarışması Wannabe Star da oldukça renkli bir yarışma. Katılımcılar; gerek saçları, makyajları gerekse kıyafetleriyle hayal ettikleri bir sanatçının kılığına girip, fotoğraflarını çekiyorlar. Siteye yüklenen fotoğraflardan en çok oy alan festivalin star’ı oluyor ve ödülleri kapıyor. Ayrıca, fotoğraflar gün boyu Samsung standında ziyaretçilerle paylaşılıyor. 


Wannabe Star fotoğraf tabanlı eğlenceli bir başka yarışma

oneloveonetouch.com‘un son yarışması ise Touch the Star. Yarışmacılar, Efes Pilsen One Love Festival 8’de sahne alan sanatçılarla tanışabilmek için ikna kabiliyetlerini kullanıyorlar. En çok dokunmayı istediği sanatçıyı ve neden dokunmak istediği ile ilgili sebepleri metin halinde siteye yükleyen ve en çok oyu alan şanslı katılımcı hem istediği sanatçıya dokunma hem de  Samsung Star cep telefonu kazanma şansını yakalayacak.  

:: Samsung One Love One Touch hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung ile One Love One Touch konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung ile One Love One Touch ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung ile One Love One Touch ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "