Okunma

Samsung katlanabilen telefon daha erken gelecek!


13 Ağustos 2018 Pazartesi 10:31
Samsung katlanabilen telefon daha erken gelecek!

Samsung katlanabilen telefon hakkında çalışmalarına son gaz devam ediyor. 2019 telefon modelleri arasında yeni bir devrimin, kapı aralama yılı olacak. Bu yarışta birinci olmak çabasıyla ilerleyen Samsung, katlanabilen telefonu daha erken çıkarabilir.

Samsung katlanabilen telefon için ikinciliği kabul etmeyecek

Samsung katlanabilen telefon için sektörde yer alan yarışta, pastanın büyük dilimini kendine ayırmak istiyor. Katlanabilen telefon yarışında Samsung’u birkaç dev marka daha karşılayacak. Huawei ve LG en güçlü sektör rakipleri. samsung katlanabilen telefon

İkiye katlanan telefon projesi hakkında, Samsung tarafından resmi bir açıklama henüz yok. Cüzdan telefon formatı ile ilerleyecekleri gerçekleri ise diğer ihtimal emsallerine göre daha üstün.

7 inç boyutunda total ekran boyutuna sahip olması beklenen telefon, ikiye katlanabilecek. Buna ek olarak ikiye katlanan telefon, kapalıyken destek sunabilmek için küçük bir de bildirim ekranı barındıracak.

Katlanabilir telefon ekranları hakkında ilk proje 2014 yılında Samsung tarafından ortaya atılmıştı.Halen de teknoloji gündeminin odağında yer alıyor. Gelecek yıl içerisinde gelen katlanabilir ekranlı telefon haberleri ile hep beraber süreci izleyeceğiz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Samsung katlanabilen telefon daha erken gelecek!”

  1. KerimK dedi ki:

    Ben bu telefona bukelebilen telefon demeyi tercih ediyorum. Katlamak denilince ayri bir dusunce olusuyor kafamda.

  2. Anonim dedi ki:

    geçen seneki başlığın aynısı daha erken gelebilir

" Samsung katlanabilen telefon daha erken gelecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung katlanabilen telefon daha erken gelecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung katlanabilen telefon daha erken gelecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "