Okunma

Katlanabilir telefon yerli araba parası olacak!


19 Temmuz 2018 Perşembe 09:38
Katlanabilir telefon yerli araba parası olacak!

Samsung katlanabilen telefon denildiğinde akıllara ilk gelen teknoloji devi olarak sektördeki varlığını sürdürüyor. Son yapılan sızıntıya göreyse, katlanabilen ekranlı telefon üretimine Samsung önümüzdeki sene el atacak gibi görünüyor.

Samsung katlanabilen telefon çok pahalı olacak!

Samsung katlanabilen telefon için aday gösterilen markalar arasında bir numarada yer alıyor. Gerek fikrin çıkış noktası olması, gerekse bugüne patentler nedeniyle tüm gözler Samsung üzerinde yoğunlaşmış durumda.

samsung katlanabilen telefon

Samsung katlanabilir telefon çıkış tarihi içinse kulislerde 2019 yılı konuşuluyor. Bu durumda tahmini bükülebilen telefon fiyatları 1500 dolar seviyesinden başlayacak. Elbette, bunun Türkiye şartlarındaki etkisi daha farklı olacaktır.

Samsung Galaxy S9 gibi dev bir amiral serisinden istediği verimi alamayan Samsung, bu konudaki ilerleyişini daha da hızlandırarak mobil teknolojilere farklı bir solur getirmek istiyor.

Aynı tasarımlar üzerinde yoğunlaşan akıllı telefon pazarına, farklılıkları öncü olarak getirmek isteyen Samsung, bakalım önümüzdeki dönemde bu cihazla ilgili hangi bilgileri paylaşacak?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Katlanabilir telefon yerli araba parası olacak!”

 1. Batu dedi ki:

  hangi yerli araba?

 2. |SeYYaH| dedi ki:

  Ya Samsung hala Bixby mevzuunu halledemedi, katlanabilir telefon bence firmanın adını güncel tutmak, daha fazla konuşulup reklamının yapılması gibi gizli bir amaca yönelik olarak sürekli konuşturulmak istenen bir hayal olarak görüyorum.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  O da bir zahmet pahalı olsun, bazı sazanlara 4 sene boyunca aynı telefonu binlerce liralara satanlar var. Bu adamlar teknoloji geliştiriyor bir zahmet pahalı olsun.

 4. Mehmet dedi ki:

  yerli arababalar 1500 dolar mi olacak mi ? 🙂 boyle analojji mi olur.

 5. Kerim dedi ki:

  Katlnabilirtelefon demeyelim suna, bukulebilir telefon diyelim.

  1. Anonim dedi ki:

   yok , sen en iyisi kıvrılabilir de.. 🙂

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Orta segment telefonların 5000 ₺’den başlayacağı günleri çok yakın zamanda görecez.

 7. Cocuk dedi ki:

  Katlanabilen telefon ülkemize gelirse fiyatı da katlanarak hatta kanatlanarak gelir

" Katlanabilir telefon yerli araba parası olacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Katlanabilir telefon yerli araba parası olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Katlanabilir telefon yerli araba parası olacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "