Okunma

Samsung Milk Video Kullanıma Hazır


20 Kasım 2014 Perşembe 06:00
Samsung Milk Video Kullanıma Hazır

Güney Koreli Samsung, 2014’ün ilkbahar döneminde kullanıma sunduğu ve sadece Samsung Galaxy cihazlarda çalışan Milk Music servisine bir de video desteği ekledi. Yeni platformun adı ise Samsung Milk Video şeklinde oldu.

:: Samsung, Milk Music’i Yayınladı

Yapılan açıklamaya göre Samsung Milk Video uygulaması kısa videoları, daha doğrusu müzik klibi formatındaki içerikleri destekleyecek, dizi ve film gibi uzun sürelere sahip videoları bünyesinde barındırmayacak.

YouTube rakibi gibi görünen sistem aslında direkt olarak YouTube ve benzeri platformlardan da içerik sağlıyor ve bu tip bir iddiası da bulunmuyor.

14-11/19/samsung-milk-video.jpg

Milk Video kullanıcısının tercihlerine dikkat ederek alternarif listeler sunacak ve farklı stream’ler üzerinden farklı içerikler paylaşacak. Sistem takip ettiğiniz kanallar ve yaptığınız beğenileri de dikkate alacak.

14-11/19/samsung-milk-video-2.jpg

Facebook ve Twitter üzerinden de paylaşım yapmaya izin veren Samsung Milk Video şimdilik sadece ABD’ye özel olarak indirilebilir durumda.

:: Milk Video sizce ilgi görür mü?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Samsung Milk Video Kullanıma Hazır”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    İnşallah diğer ulkelerede gelir)

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Peki milk music ülkemizde kullanılmaya başkandı mı bayadır takip etmiyorum

" Samsung Milk Video Kullanıma Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Milk Video Kullanıma Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Milk Video Kullanıma Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "