Samsung Mobilers Projesi Başlıyor !


23 Nisan 2010 Cuma 09:01
Samsung Mobilers Projesi Başlıyor !

Samsung, gençlerin pazarlama ve strateji yeteneklerini arttırmak ve onlara iş dünyası öncesinde gerçek bir deneyim yaşatmak amacıyla Samsung Mobilers projesini düzenliyor (Multi-tasking Böyle Olur).

Samsung Mobilers projesi kapsamında Bilgi Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nden yapılacak başvurular değerlendirmeye alınacak.

Başvurular arasından seçilen ve sosyal medyayı aktif olarak kullanması gereken 15 kişinin oluşturacağı Samsung Mobilers takımları, proje kapsamında Samsung’un belirleyeceği konularda bulacakları etkinlikler ve pazarlama projeleri gerçekleştirerek, yaratıcılıklarını ve pazarlama yeteneklerini gösterme ve uygulayarak tecrübe etme şansını elde edecekler.

 

Başvurular, www.samsungmobilers.com adresinden ve ilgili üniversitelerde 26 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında, 2’şer gün süreyle açılacak Samsung Mobilers standlarından yapılacak.

 

Samsung Mobilers projesi süresince pazarlama, teknoloji ve iletişim konularında çeşitli eğitimlerin de verileceği Mobiler’lar arasından, belirlenen konu üzerine en etkin projeyi hayata geçiren ve en çok kişiye ulaşmayı başaran takım ise projenin kazanan takımı olacak (Online Dünya Cep Telefonlarına Taşınıyor).

Aylık periyodlarla bireysel performansın ve takım çalışmasının da değerlendirmeye alınarak ödüllendirileceği projeye başvurular 23 Nisan tarihinde başlayacak ve 11 Mayıs tarihine kadar kabul edilecek.

:: Bu projenin diğer üniversitelere de uygulanmasını istiyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung Mobilers Projesi Başlıyor ! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Mobilers Projesi Başlıyor ! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Mobilers Projesi Başlıyor ! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!