Okunma

Samsung Ödül’e Doymuyor


03 Eylül 2009 Perşembe 07:44
Samsung Ödül’e Doymuyor

EISA Ödülleri Avrupa’da yayınlanan en çok satan tüketici elektroniği dergilerinin editörlerinden oluşan jüri tarafından verilen oylara göre dağıtılıyor. EISA pazardaki en iyi donanım ve cihazları bir dizi kategori altında değerlendirerek ödüllendiriyor.

Bu sene ödül kazananlar arasında Samsung UE46B8000 LED TV, Samsung UE40B7000 LED TV, Samsung ev sinema sistemi BD-P4600 yer alıyor. Bu sene ilk kez yeni TV kategorisine giren iki ürün (LED TV) aynı anda iki EISA ödülüne layık görüldü. Samsung ardarda altı senedir ev sinema sistemi ile ödül kazandı.

Samsung UE40B7000 geleneksel LCD TV’lere oranla önemli ölçüde daha az enerji tüketiyor 

 

Jüri üyeleri Samsung’un ultra ince, yandan aydınlatmalı, arkadan LED aydınlatmalı LCD ekranıyla artık televizyonların eğlence dünyasına yepyeni bir boyut kazandırmaya başladığında hemfikir oldular.

Jüri üyeleri değerlendirme yaparken TV’lerin son teknoloji tüm özellikleri içermesine, göz alıcı HD görüntüler sunmasına, çevreye duyarlı olmasına, gelişmiş LED tabanlı arkadan aydınlatmalı teknolojiyi çok daha az enerji tüketerek kullanmasına ve EEC’nin katı standart ve kurallarına uymasına dikkat etti.

:: Samsung’un ürünlerini beğeniyor musunuz?




yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Samsung Ödül’e Doymuyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu led tv’yi dubaiden bir arkadaşım vasıtasıyla alabiliyorum.
    Fakat arkadaşım oradaki modelin “UA46B8000” olarak yazdığını söylüyor.
    bu “UA” İLE “UE” arasında ne gibi farkın olduğu bilginiz var ise lütfen yardım ediniz.
    Teşekkürler.

" Samsung Ödül’e Doymuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Ödül’e Doymuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Ödül’e Doymuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "