Okunma

Samsung’tan Giriş Seviyesi Akıllı Telefon


19 Mayıs 2009 Salı 13:20
Samsung’tan Giriş Seviyesi Akıllı Telefon

Samsung B7300, mart ayında kısaca göründü. Internet’e resimleri çıktı. Fakat ürünün teknik bilgisi hiç bir yerde yoktu. Oysa şimdi bazı bilgilere ulaşmış durumdayız.

B7300, ilk görünüşte S8300 Ultratouch’ı andırıyor. Dokunmatik bir ekran ve 108 x 52 x 13 mm’lik büyüklük büyük benzerlik taşıyor. Fakat S8300, kayar kapak tasarımlı ve aynı zamanda da tuş takımına sahip. B7300’ün böyle bir tuş takımı yok. Onu çalıştırabilmek  için dokunmatik ekranı kullanmanız şart. Ayrıca ekranı bir önceki nesle göre daha büyük. 320 x 400 piksel çözünürlük değerine ulaşabilen bu ürün,  Windows Mobile 6.1 işletim sistemini kullanıyor.

B7300, Samsung’un yeni giriş seviyesi akıllı telefonu.

 

Bu akıllı telefon GPRS ve EDGE teknolojilerine sahip.  UMTS teknolojisini desteklenmiyor. Windows Mobile işletim sistemi Touchwiz ara yüzünün altında gizli. Bu özelliği Samsung’un yeni Smartphone bilgileri basın’a sızdırıldı.  B7300 olarak
adlandırılan bu akıllı telefon, giriş seviyesi kullanıcılar için
tasarlandı. ürününde de görmüştük.

Tüm bunlara ek olarak arka kısmında 3,2 Mega piksellik bir kamera yer alıyor. Samsung B7300’de ne yazık ki bir flaş entegre edilmemiş.

::  Bu ürün ilginizi çekti mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung’tan Giriş Seviyesi Akıllı Telefon konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’tan Giriş Seviyesi Akıllı Telefon ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’tan Giriş Seviyesi Akıllı Telefon ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "