Okunma

Samsung ve Spotify ortaklığı geliyor!


09 Ağustos 2018 Perşembe 19:30
Samsung ve Spotify ortaklığı geliyor!

Samsung ve Spotify arasında dev bir anlaşma yapıldı. Note 9 tanıtımı ile açıklanan Samsung Spotify anlaşması birçok farklı Samsung ürünü kapsıyor.

Samsung ve Spotify anlaşmasıyla, buzdolabından Spotify dinleyeceksiniz! 

Lansman sırasında kısa bir açıklama yapıldı. Note 9 tanıtım etkinliği içerisinde bahsi geçen konu, Samsung ürünlerinde Spotify uygulamasını daha sık göreceğimiz müjdesini veriyor. Bu sadece telefonlar için değil, neredeyse tüm cihazları kapsıyor. samsung ve spotify

Samsung Spotify anlaşması ile haporleri olan buzdolabı modellerinden Spotify müziklerinizi dinleyebileceksiniz. Hemen her Samsung cihazınızı Spotify hesabınızla eşleyecek. Bu sayede müzik değiştirmek ve indirilen müzikleri aktarmak çok daha kolay olacak. Note 9 tanıtımı ile beraber tanıtılan Galaxy Home da Spotify işbirliğine dahil edildi.  Samsung’un akıllı asistanı Bixby deyine Spotify uyumlu olacak.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Samsung ve Spotify ortaklığı geliyor!”

 1. Anonim dedi ki:

  Doğrusu hiperler değil miydi onun?

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ne zaman Türkçe olacak bixby

 3. Anonim dedi ki:

  Keşke fiyat konusundada bi antlaşma olsa iyi olurdu

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Bixby Türkçe olacak deniliyordu eshamesi okunmadi ne olacak acaba durum

 5. Akıllı Galaksi dedi ki:

  Haporler nedir açıklayın lütfen

  1. Anonim dedi ki:

   Haporler hepürlür demek. Sen bunu da bilmiyorsan ne biçim teknoloji takipçisisin yav?!…🤨😄

" Samsung ve Spotify ortaklığı geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung ve Spotify ortaklığı geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung ve Spotify ortaklığı geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "