Okunma

Samsung’a güzel haber var


09 Aralık 2011 Cuma 13:51
Samsung’a güzel haber var

Apple ile Samsung arasında yaşanan patent savaşının en çetin bölgesi hiç kuşkusuz Avusturalya olsa gerek. Apple’ın Galaxy Tab 10.1’in satışına tedbir koydurması üzerine, Avusturalya‘da Galaxy Tab satışı uzun bir süre yapılamamıştı.

Geçen hafta Cuma günü kararın kaldırılması ile Samsung Galaxy Tab 10.1 satışları, Avusturalya’da tekrardan başlamıştı. Fakat bu duruma tekrar itiraz eden Apple, bu sefer gülmedi. İtirazı haksız bulan ve reddine karar veren yüksek mahkeme, Galaxy Tab 10.1‘in satışına onay verdi.

Şuan Samsung Galaxy Tab 10.1‘in tek yasak olduğu ülke olarak Almanya kaldı. Almanya’da ise Samsung, Galaxy Tab 10.1N adında bir model ile bu yasağa çözüm bulmuş durumda. Fakat Apple, Galaxy Tab 10.1N‘e de dava açmaya hazırlanıyor. Bakalım Almanya mahkemeleri 10.1N için ne karar alacak ?

:: Sizce Apple, patent davalarında haklı mı?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Samsung’a güzel haber var”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    samsung’a tırıs bunlar. apple gündemde kalmaya calısıyor. can çekişler bunlar hahaha

  2. blackmamba07 dedi ki:

    tamam samsung apple’ı taklit etmiyor diyemeyiz. doğru bir çok modelde alıntılar mevcut ama apple’da çok abartıyor. amaç sadece piyasada tek el olmak bence.

" Samsung’a güzel haber var konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’a güzel haber var ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’a güzel haber var ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "