Okunma

Samsung’a Ödül Yağıyor


11 Ağustos 2009 Salı 10:34
Samsung’a Ödül Yağıyor

IDEA (Uluslararası Tasarımda Mükemmellik Ödülleri) programı ürünlerde, ekolojik-tasarımda, etkileşim tasarımında, ambalajlamada, stratejide, araştırmada ve konseptlerde tasarım mükemmelliğini ödüllendiren uluslararası bir yarışma. Samsung’un kazandığı sekiz ödül şirketin tek bir yıl içinde kazandığı en yüksek sayıda ödül olma özelliğini taşıyor. Bu sekiz ödülle Samsung altı yıl içinde toplam 23 ödüle layık görülmüş oluyor ve son altı yıldır kurumsal kategoride IDEA ödülü kazananlar arasındaki birincilik konumunu güçlendiriyor.

Üç altın ödül dışında, Samsung iki gümüş, üç Bronz ödül kazandı. Ayrıca iki ürünü ile de finale kaldı. Tasarım alanındaki uzmanlığını da bu ödüllerle bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

Altın madalya ile ödüllendirilen ürünler, 7000 Serisi LED HDTV, BD-P4600 Blu-Ray Disk Oynatıcı ve BTS1 çift pişirme özelilkli mini fırın. P2370 adlı LCD Monitör IDEA 2009’da gümüş ödüle layık görüldü. Bronz ödül kazanan ürünler, YP-S2 MP3 Çalar, Samsung Go(tm) (N310) Netbook bilgisayar ve sosyal kampanya telefonu Live.

:: Samsung’un ürünleri göz sevkinize hitap ediyor mu?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Samsung’a Ödül Yağıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’a Ödül Yağıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’a Ödül Yağıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "