Okunma

Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması!


28 Ekim 2016 Cuma 15:00
Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması!

Galaxy Note 7’nin geri çekilmesinden sonra son iki yılın en düşük karlılığını elde eden Samsung, Galaxy S8+ için büyük umutlar besliyor. Galaxy Note 7 ile kaybettiği itibarı Galaxy S8 ile geri kazanacağından emin olan Samsung, Galaxy S8’in özellikleri ile ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Üst düzey bir Samsung yetkilisi olan Lee Kyeong-tae, Galaxy S8’in, daha şık tasarım, geliştirilmiş kamera ve geliştirilmiş yapay zeka desteği ile birlikte geleceğini açıkladı.

Galaxy S8 ile Siri’ye rakip gelebilir!

Lee Kyeong-tae, geliştirilmiş yapay zeka desteği ile ilgili ek bir bilgi vermese de geçtiğimiz ay satın alınan yapay zeka şirketi Viv Labs’ın katkısı ile iyi bir yapay zeka desteği sunabileceğini söylemek mümkün. Bu arada Viv Labs’ın Siri’yi de geliştiren önemli bir şirket olduğunu hatırlatalım.

Samsung'dan Galaxy S8 açıklaması.jpeg

Ayrıca Galaxy Note 7’de görülen aşırı ısınma probleminin Galaxy S8’de de görülmesini önlemeye çalışan Samsung, Galaxy S8’in yazılım, donanım ve üretiminin bağımsız uzmanlar tarafından test edildiğini açıkladı.

Samsung Galaxy S7‘nin satışları ile ilgili de bilgi veren Lee Kyeong-tae, Galaxy S7’nin şirketin bu zamana kadar en çok satan cihazı olduğunu ve satışlarının çok iyi gittiğini belirtti. Galaxy S7Galaxy S8 satışa sunulana kadar, şirketin, rakipleri Apple ve Google’a karşı elindeki tek koz olacak gibi görünüyor.

Son olarak Galaxy S8’in Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağını ve Mart 2017’de satışa sunulmasının beklendiğini hatırlatalım.

::Galaxy S8’in yeni özellikleri ile ilgili ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

76 yorum - “Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    HTC NUMBER ONE

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Zornan bir LG G4 aldım kimse bana 3 sene telefon aldıramaz ya da 4 sene

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Note 7 hakketten guzeldi bi eline aldinmi anlardin

" Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung’dan Galaxy S8 açıklaması! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "