Okunma

SanDisk’e Yeni Dağıtıcı


22 Aralık 2008 Pazartesi 12:07
SanDisk’e Yeni Dağıtıcı

Penta, flaş veri depolama kartlarını geliştiren ve pazara sunan SanDisk firmasının Türkiye’deki distribütörleri arasına katıldı. Flaş bellek endüstrisinde araştırma, üretim, tasarım ve markalaşma gibi tüm alanlarda önde gelen firmalardan olan SanDisk‘in ürün portföyünde taşınabilir cihazlar için entegre bellekler ve bellek kartları, tüketicilere yönelik USB flaş sürücüler ve taşınabilir bilgisayarlar için yüksek kapasiteli SSD depolama aygıtları bulunuyor.

Günümüz modern yaşamının ayrılmaz bir parçası olan cep telefonları, amatör ve profesyonel dijital kameralar, dijital müzik çalarlar ve video oynatıcılar içerisinde SanDisk‘in ürettiği bellek kartları kullanılıyor. Çektiğimiz fotoğrafları bu kartlarda saklıyor, sevdiğimiz şarkıları bu kartlar üzerindeki kayıtlardan dinliyoruz.

 

SanDisk’i, özellikle kaliteli flash belleklerinden tanıyoruz.

 

SSD teknolojisi ise yaygın olarak kullandığınız flaş bellek teknolojisinin çok daha geliştirilmiş hali. SSD teknolojisi onlarca GB veriyi flaş bellek parçalarında depolayabiliyor. Hareketli parçası bulunmayan SSD’ler hem sarsıntılı ortamlarda bile en yüksek verimi sağlıyor hem de boyut ve ağırlığın büyük önem taşıdığı taşınabilir bilgisayarlar için küçük boyutları ve hafifliğiyle avantaj sunuyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SanDisk’e Yeni Dağıtıcı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SanDisk’e Yeni Dağıtıcı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SanDisk’e Yeni Dağıtıcı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "