Okunma

Belgelerinizi Mobil Cihazınız İle Tarayın


09 Temmuz 2009 Perşembe 11:48
Belgelerinizi Mobil Cihazınız İle Tarayın

Mobil cihazlarda kullanılan kaliteli kameralar, beraberinde farklı üçüncü şahıs yazılımları da getiriyor. PDF tarama uygulamaları da mobil cihazların en faydalı programlarından.

Mobil cihazlarda PDF taramak için bir çok online alternatif mevcut. Ancak gerek pdf dosyanızın elinize biraz rötarlı ulaşması, gerekse internete sürekli ihtiyaç duyacak olmanız nedeniyle online servisler her zaman çok kullanışlı olmuyor.

Scan2PDF, Windows Mobile cihazlar için geliştirilen oldukça başarılı bir uygulama. Çektiğiniz resmi, pdf belgesine oldukça hızlı bir şekilde dönüştürebilen uygulama, resim doğrulama özelliği ile resim kalitesi ayrımı da yapıyor.  Bu sayede pdf dönüştürmesi yapmadan önce kaliteyi gözlemleyerek zaman kaybının önüne geçmiş oluyorsunuz.  Ayrıca uygulama ile dönüştürdüğünüz pdf dosyalarını, istediğiniz e-posta adresine de gönderebiliyorsunuz.


Scan2PDF, satın almadığınız takdirde dönüştürdüğü pdf dosyalarına kendi reklamını ekliyor.

Ücretsiz olarak sunulan yazılımın, buradan erişebileceğiniz ücretsiz sürümünü, tüm özellikleriyle, kısıtlama olmaksızın, Windows Mobile tabanlı cihazlarda kullanabiliyorsunuz ancak pdf belgesinin bir köşesine, küçük bir reklam yerleştiriyor. Scan2PDF’i kullanmadan önce kalitesinden emin olmak isterseniz, buradaki test pdf’ini inceleyebilirsiniz.

:: Mobil cihazınızı bir tarayıcı olarak kullanıyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Belgelerinizi Mobil Cihazınız İle Tarayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Belgelerinizi Mobil Cihazınız İle Tarayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Belgelerinizi Mobil Cihazınız İle Tarayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "