Okunma

SDN Cevaplıyor #112 başlıyor


14 Kasım 2017 Salı 17:00
SDN Cevaplıyor #112 başlıyor

ShiftDelete.Net olarak Salı günleri sorularınızı yanıtladığımız SDN Cevaplıyor canlı yayınımızın 112. bölümü bugün saat 18:00’da başlayacak. Forum sitemiz üzerinden de sorularınızı okuyup sizlere yanıt vereceğiz. Bu linke tıklayarak forum üzerinden bize sorularınızı bırakabilirsiniz. Bu hafta yayınımızı YouTube ShiftDeleteNet kanalımız üzerimizden yapacağız.

SDN Cevaplıyor canlı yayınlarını kaçıranlar ne yapacak?

Canlı yayınlarımızı kaçıranlar ise YouTube’da ShiftDeleteNet kanalımızdan yayınımızı tekrar izleyebilecekler. Her Salı günü sorularınıza yanıt veren ekibimiz, Perşembe günü ise 5 Çayı programında haftanın dikkat çeken teknoloji gelişmelerini yorumluyor.

sdn cevaplıyor

ShiftDeleteNet’in ürettiği içeriklere YouTube kanalımızdan, Twitter ve Facebook hesabımızdan erişebilirsiniz. Instagram hesabımız ile ofisin anlık görüntülerini de takip edebilirsiniz. Kanalımıza abone olarak, güncel teknoloji içeriklerin anında izleyebilirsiniz!

Canlı yayınımız saat 18:00’da başlıyor. Yayınımızda görüşmek üzere. Herkesi bekliyoruz!
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

5 yorum - “SDN Cevaplıyor #112 başlıyor”

 1. Taha Büyüktaş dedi ki:

  iPhone X’te ortaya çıkan yeşil çizgi sorunu hakkında ne düşünüyorsunuz

 2. Cihat aydın dedi ki:

  S7 edge mi yoksa iphone 6s mi

 3. Özgür biçer dedi ki:

  Samsung da note 8 5000 lira ama normal telefoncularda 4000 e var 4000 olan ne farkı var ona da türkiye garantisi veriyorlar ama niye arada 1000 lira var

 4. talha kivanç dedi ki:

  note 8 RAM doluluk yüzdesi kaç acaba

 5. ali dedi ki:

  msı gs 43vr 7re alınır mı

Geri bildirim