SDN ekibi ürünleri nasıl inceliyor?


15 Mayıs 2020 Cuma 11:56
SDN ekibi ürünleri nasıl inceliyor?

ShiftDelete.Net olarak sizler için farklı videolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu videomuzda her zamankinden farklı olarak telefon veya teknolojik aletler hakkındaki deneyimlerimizi değil, kendimiz hakkındaki deneyimleri paylaşıyoruz. SDN Ofis içi videoları, teknolojik incelemeler gibi veya Uzun Kullanım Testi gibi videoları nasıl hazırlıyoruz? Sizlere çok farklı soruların cevaplarını samimi bir şekilde bu videoda veriyoruz.

İnceleme yaparken nelere dikkat ediyoruz?

Türkiye’nin en büyük teknoloji haber sitesi olarak sorumluluklarımız oldukça fazla. Gerçekleştirmiş olduğumuz incelemeler milyonlarca insana ulaşıyor ve insanlar hangi teknolojik ürünü almasına gerektiğine karar veriyor. Peki sorumluluğumuz bu kadar fazla ile iken inceleme yaparken nelere dikkat ediyoruz? Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Video ekipmanları satın almak için: https://ty.gl/5jludfxi

Bizler için neler önemli?

ShiftDelete.Net YouTube kanalımız 1 milyon aboneyi geçti. Bu büyüklüğe ulaşan YouTube kanalımız, aylık olarak en fazla izlenen teknolojik içerik üreten YouTube kanalı olmayı başardı. İnsanlara birçok konu hakkında bilgi verirken dikkat ettiğimiz önemli maddeler bulunuyor. Bu maddeler arasında ilki incelemesini gerçekleştirdiğimiz ürünü iyi bir şekilde tanımak ve o ürün için heyecan duymak gerekiyor. Heyecan duyduğunuz ürünü daha fazla kullanıyor, daha fazla deneyimliyor ve daha fazla fikre sahip olabiliyorsunuz. Ürünü tanımanız ile beraber hakkındaki bilgileri YouTube kanalına anlatmaya başlamadan önce o ürünü test etmeniz de gerekiyor. Ürünü uygun olduğu şekilde, kullanıcıların merak ettiği soruları tespit ederek test etmek gerekiyor. Kullanıcıların en çok neyi merak ettiğini bulmak ise büyük bir iletişim istiyor. Videoların altındaki yorumların hepsini okumak, onlara soru sormak ve onların sorduğu sorulara sosyal medya dahil her yerden cevap vermek bu iletişimi gerçekleştiriyor. Ürün incelemesinden sonra videonuzu prodüksiyon ekibine teslim ediyor ve elinize ulaşmasını bekliyorsunuz.

Bugün sizlerle beraber samimi bir soruya yanıt vermiş olduk. Sizler de videoyu izledikten sonra bizler ile fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler!
yazarFurkan Karaca

Henüz yolun başında olan Furkan, çok çalışıyor ve bayağı bir eğleniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SDN ekibi ürünleri nasıl inceliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN ekibi ürünleri nasıl inceliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN ekibi ürünleri nasıl inceliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "