Okunma

SDN Kamera Arkası #3


11 Kasım 2017 Cumartesi 15:00
SDN Kamera Arkası #3

ShiftDeleteNet ekibi olarak hazırladığımız SDN Kamera Arkası serimizin 3. bölümü ile karşınızdayız. Yaptığımız çekimler esnasında ortaya çıkan komik görüntüler ve hataları bir araya getirdik.. Yeni serimizin üçüncü bölümü ile bu haftanın komik görüntülerini sizlerle paylaşıyoruz!

sdn kamera arkası

SDN Kamera Arkası #3 yayında!

Haftanın her günü, sayısız kere çekimlere girip çıkıyoruz. Bu sırada bazen yoğunluktan bazen dikkatsizlikten bazen de kasıtlı olarak yaptığımız troll hareketler ve hatalar sonucunda son derece eğlenceli görüntüler ortaya çıkıyor.

Bu görüntüleri kayıt altına aldık. Kamera Arkası 3. bölüm ile karşınızdayız! İlk bölümü kaçıranlar aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilir. Bu haftaya damgasını vuran ve birbirinden komik anlar ile karşınızdayız. Bu hafta favori hatayı da yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

SDN ofisinde arka planda olan komik anları sizlerle paylaşıyoruz. Herkese iyi seyirler diliyoruz! Serimiz her hafta sonu karşınızda olacak. Kanalımıza abone olarak bu eğlenceli seriyi takip edebilirsiniz! Haydi eğlence başlasın!

Alibaba satış rekoru kırdı!
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim