Okunma

SDN Magazin 60. Sayı


06 Aralık 2010 Pazartesi 05:09
SDN Magazin 60. Sayı

Yeni bir cep telefonu satın almak istiyorsunuz. Ancak ne alacağınıza, hangi markanın ya da işletim sisteminin size uygun olduğuna bir türlü karar veremiyorsunuz. O halde bu yazıya bir göz atmanızda fayda var.

 

25 Yıldır Ayakta

1985 yılının Kasım ayında Microsoft, bilgisayar kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaparak, Windows 1.0 adındaki yeni ürününü gün yüzüne çıkardı. Bu tarihten önce hiç kimse grafik arayüze sahip olan bir işletim sistemi görmemişti…

 

Neden Akıllı Telefonlar İçin Virüs Yok?

Bir bilgisayarın yapabildiği çoğu şeyin altından kalkan akıllı telefonların, virüsler ve zararlı yazılımlar söz konusu olduğunda çok da sıkıntı yaşamadığı görülüyor. Peki, bu durumun ardında yatan gerçek sebepler neler?

 

İndirmek için tıklayın

 

Bu Sitelere Mutlaka Göz Atın

İnternet’te geçirdiğiniz zamanı daha verimli hale getirmek ister misiniz? Haftanın web sitelerinde, eğlenceden eğitime birçok yeni adres ile tanışabilirsiniz.

 

A’dan Z’ye Bellekler

İşlemci ve ekran kartının gölgesinde kalan bellekler, bilgisayarınız için en az onlar kadar önemli. Peki bu teknoloji nereden nereye geldi? Karşınızda belleklerin dünü, bugünü ve yarını…

 

Assassin’s Creed Brotherhood İnceleme!

16. yüzyılın Roması’ndayız! Ezio ile tapınakçıların merkezinde, öncekilerden çok daha tehlikeli suikastler yapıyoruz. Bu müthiş macerayı, enine boyuna sayfalarımıza taşıdık.

:: Dergi hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşın?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SDN Magazin 60. Sayı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Magazin 60. Sayı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Magazin 60. Sayı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "