Okunma

SDN Mobil Ekibi İle Tanışın!


13 Ekim 2010 Çarşamba 18:19
SDN Mobil Ekibi İle Tanışın!

ShiftDelete.Net Forumları’nda değişim sürüyor. Artık mobil bölümü çok daha etkin olacak. Yeni bölümler ve kategoriler sizleri bekliyor. Hızla değişen mobil dünyaya şekil olarak da ayak uydurmak adına artık her platforma özel bir bölüm, mobil sayfalarında sizleri bekliyor olacak. İşte yeni bölümlerimiz:

 

 

Tabi bu bölümlere atanmış alanında uzman yeni bir ekibimiz de var. SDN Mobil Ekibi sizlere en yeni haberleri ve bilgileri sıcağı sıcağına ulaştırmanın yanı sıra sorunlarınıza da çözüm üretmeye çalışacak. İşte o isimler:

 

 

:: Konu hakkındaki düşünce ve önerilerinizi buradan bizlere aktarın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SDN Mobil Ekibi İle Tanışın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Mobil Ekibi İle Tanışın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Mobil Ekibi İle Tanışın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "