Okunma

SDN Windows 7’yi Sevdi!


24 Ağustos 2009 Pazartesi 14:00
SDN Windows 7’yi Sevdi!

20 Ağustos‘ta Windows 7 RC sürümü resmi yollardan temin etme süresinin bitmesinin ardından başlattığımız ankette, ShiftDelete.Net okurlarına Windows 7’nin çıkış adayı sürümünden memnun olup olmadıklarını sormuştuk. Forum üzerinden katılımın gerçekleştirildiği anketten, okurlarımızın açık ara farkla Windows 7 RC sürümü deneyip, memnun kaldıkları gözlendi.

Katılımcıların %77,95‘i Windows 7 RC sürümü deneyip, beğendiklerini belirtirken, çıkış adayını kullanıp memnun kalmayanların oranı %4,62‘de kaldı. Ankette oy kullananların %6,67‘si Windows 7 ile ilgilenmediklerini vurgularken, RC sürümü indirmek için son günün 20 Ağustos olduğunu unutanlar da %10,77‘yi buldu.

Bu arada hatırlatmakta fayda var, Windows 7 RC’den memnun kalmayan kullanıcıların sebepleri arasında yazılım ve sürücü uyumsuzlukları başı çekiyor. Eğer Microsoft, nihai sürümde bu sorunların önüne geçebilirse, önceki deneyimlerinden çok daha kolay benimsenecek bir işletim sistemiyle pazara girebilir.

:: Siz de oyunuzu kullanın; Windows 7 RC’den memnun kaldınız mı?




yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SDN Windows 7’yi Sevdi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bende kullanıyorum çok hızlı çok kullanışlı google ın işletim sistemi çıkana kadar en iyisi budur 🙂

" SDN Windows 7’yi Sevdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SDN Windows 7’yi Sevdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SDN Windows 7’yi Sevdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "