Okunma

En Doğal(!) Oyun Konsolu


19 Aralık 2010 Pazar 11:50
En Doğal(!) Oyun Konsolu

Bundan 10-15 yıl öncesine kadar, oyun konsolu dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Sega, bu sektöre geri dönmeye karar verdi.

Ancak, Sega’nın geri dönüşü epey ilginç bir şekilde oldu. Toylets adı verilen enteresan bir cihazı denemeye başlayan Sega, her erkeğin aklından bir kere olsa da geçmiş bir soruya eğlenceli bir şekilde yanıt veriyor. (Kinect ile Seks Oyunu)

En Yüksek Puanı Almak

Pisuarlara yerleştirilen alıcılar ve üst kısımda yer alan bir ekrandan oluşan Sega Toylets, kullanıcının ne kadar boşaltım yaptığını ölçüp, bunu bir oyun şeklinde gösteriyor.

Yan yana duran pisuarlar arasında karşılıklı yarış yapılabilen, ayrıca en yüksek skoru aklında tutan Toylets, Japonya’da birkaç yerde kullanılmaya başlandı.

Dört farklı oyun bulunan Toylets‘te ne kadar boşaltım yaparsanız o kadar puan kazanıyorsunuz.

:: Sega Toylets’in Türkiye’de de olmasını ister miydiniz?
Yorum yazın

1 yorum - “En Doğal(!) Oyun Konsolu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Gerçekten çok ilginç bir teknoloji 6 yıl dır oyun konsollarıyla ılgılenıyorum boyle tuhaf bır konsolu yeni görüyorum denemek şart :)))

" En Doğal(!) Oyun Konsolu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Doğal(!) Oyun Konsolu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Doğal(!) Oyun Konsolu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "