Sega’nın strateji oyunu Ağustos’a ertelendi


26 Mart 2021 Cuma 09:47
ABONE OL
Sega’nın strateji oyunu Ağustos’a ertelendi

Sega‘nın sahibi olduğu oyun stüdyosu Amplitude‘un tarihi strateji oyunu Humankind ‘in çıkış tarihi ertelendi. Belirlenen yeni tarihe göre oyun 17 Ağustos‘ta oyunseverler ile buluşacak. Bu erteleme ile birlikte geliştirici takımın oyunu mükemmelleştirmeye odaklanacağı belirtiyor.

Başlangıçta Nisan ayında gelmesi beklenen oyun için yapılan erteleme, geliştiricilere oyunun erişilebilirlik, işe alım, ilerleme hızı, dengeleme, diplomasi, yapay zeka vb. gibi yönlerini mükemmelleştirmek için biraz daha zaman verecek. Stüdyo tarafından yayınlanan haberlere göre ekip, oyunun son açık test aşamasında topluluk geri bildirimi yoluyla iyileştirilecek oyun alanlarını belirledi.

Takım oyunu mükemmelleştirmeye odaklanacak

Amplitude, hayranlarına sabırlarından dolayı teşekkür etmek için oyunu ön sipariş edenlere birkaç ekstra avantaj sağlamaya karar verdiğini açıkladı. Geliştiricinin yaptığı açıklamaya göre oyuncular, oyunu zaten satın almışlarsa, Lucy ve Edgar Allen Poe temalı avatar setlerini lansmanda ücretsiz olarak alabilecekler.

Oyun tarihsel olsa da, gerçek tarihsel figürler olarak oynamayacaksınız. Bunun yerine, zaman içinde görsel olarak gelişen oyuncu yapımı avatarlar kullanacaksınız. Humankind ‘te bir şehri kuracak, yeni teknolojiler araştıracak, birimler inşa edecek, keşfedecek, düşmanlarla savaşacak, genişleyecek ve bölgeler inşa edeceksiniz.

Humankind oyunundan bir sahne

Buradaki önemli nokta, yönettiğiniz medeniyetleri değiştirebilecek olmanız olarak belirtiliyor. Yani oyuna daha erken yaşta bir Aztek toplumu olarak başlayabilirken, sonunda bir Fransız veya Japon toplumu olabilirsiniz.

Humankind Digital Deluxe Edition şu anda web sitesinde ön siparişe açık. Oyun Google Stadia, Mac ve Windows PC platformlarından oynanabilecek.
yazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Sega’nın strateji oyunu Ağustos’a ertelendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sega’nın strateji oyunu Ağustos’a ertelendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sega’nın strateji oyunu Ağustos’a ertelendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli
  2. 2 9 yıllık Samsung Corby inceleme! 9 yıllık Samsung Corby inceleme!
  3. 3 Windows'lu hava temizleyici Froumann N90SDS inceleme! Windows'lu hava temizleyici Froumann N90SDS inceleme!
  4. 4 1.500-2.500 TL arasında alınabilecek akıllı telefonlar! 1.500-2.500 TL arasında alınabilecek akıllı telefonlar!
  5. 5 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  6. 6 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  7. 7 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  8. 8 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  9. 9 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  10. 10 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!