Okunma

Sekmelere Özgürlük Geliyor


25 Haziran 2009 Perşembe 12:14
Sekmelere Özgürlük Geliyor

Firefox’un en büyük gediklerinden biri daha kapanıyor. Tek bir sekmenin çökmesi, artık tüm tarayıcının çökmesine neden olmayacak. IE ve Chrome‘da mevcut olan her sekmenin ayrı bir işlem olarak görülmesi, Firefox için de önemli bir ihtiyaç halini aldı. Zira hiçbir kullanıcı çöken bir Adobe Flash sekmesi yüzünden tüm açık sayfalarının kapanmasından hoşnut olmuyor.

Kötü haber ise, sekmelerin ayrı işlem olarak görülmesi, çıkışına sayılı günler kaldığını umduğumuz Firefox 3.5’te yer almayacak. Electrolysis adı verilen projenin herkese yayınlanması, temmuz ortasını bulacak.

:: Firefox’ta çökme yaşıyor musunuz?

Bilgi İçin : Mozilla Wiki
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sekmelere Özgürlük Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sekmelere Özgürlük Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sekmelere Özgürlük Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "