Okunma

Selfie bir can daha alıyordu!


06 Nisan 2017 Perşembe 14:00
Selfie bir can daha alıyordu!

İnsanların güzel özçekimler yapabilmesi için inanılmaz derecede tehlikeli işlere kalkıştıklarını daha önce defalarca gördük. Trenin önüne geçenler, gökdelenlere korumasız tırmananlar ve daha fazlası. Bugün de bu kadar tehlikeli olmasa da dikkatsizliğin getirebileceklerini anlatan bir haberle karşınızdayız.

Her yıl köpek balıklarından daha fazla ölüm!

Alabama’da Foresthill Köprüsü’ne çıkan bir kadın, henüz köprüye tam anlamıyla çıkamamışken bir özçekim yapmak istedi. Fakat dengesini kaybedince 20 metrelik yan yoldan aşağı düştü.

Alabama polisinin yaptığı açıklamaya göre kadın hala hayatta ama yaşadığı sakatlık konusunda bir bilgi verilmedi. Yalnızca genç kadının hala hayatta olduğu için çok şanslı olduğu belirtildi ki, 20 metre mesafeden düşerek hayatta kalmak, yaklaşık 6 katlık bir binadan düşerek hayatta kalmak ile eşdeğer bir durum.

Son olarak ismi açıklanmayan genç kadının düştüğü köprüde zaten özçekim yapmanın yasaklandığını da belirtmemiz gerekiyor. Bu yasakların boş yere konulmadığını unutmamak gerek. Zira bir fotoğraf çekebilmek adına kendinizi öldürmenin kimseye faydası olmayacağı da bir gerçek.

:: Tehlikeli özçekimler yapıyor musunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Selfie bir can daha alıyordu!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Teknoloji ve trendlerin canimiza kasteddigi kesinlesti.

" Selfie bir can daha alıyordu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Selfie bir can daha alıyordu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Selfie bir can daha alıyordu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "