Okunma

Selfie Estetiğe Olan İlgiyi Arttırdı


25 Mayıs 2016 Çarşamba 13:31
Selfie Estetiğe Olan İlgiyi Arttırdı

Özellikle son yıllarda büyük bir akım haline gelen Selfie, sosyal medyada üzerinde aktif olan kullanıcıları estetiğe yönlendiriyor.

Yazın gelmesiyle birlikte güneşe ışınlarına maruz kalma sonucu cilt üzerinde problemler oluşturabiliyor. Yazın güneşin zararlı etkilerinden korunabilmek için belli konularda dikkatli olmak gerekli.

Gün içinde güneşin en sert olduğu 11:00-15:00 saatleri arasında güneş ışınlarına maruz kalmamak bunların başında geliyor.

16-05/25/selfie-2.jpg

Günümüzde yaz ayları boyunca dikkat edilmesi gerekenler sağlık kadar dış görünüş için de yapılır hale geldi.

Özellikle son yıllarda sosyal medyadaki selfie akımı kullanıcıları fotoğraflarda güzel görünmeye eğilimli hale getirdi.

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aysun Bölükbaşı Mamak‘a göre sosyal medyada kendine gördükten sonra estetiğe yönelenlerin sayısı git gide çoğalıyor.

Sadece sosyal medyada güzel görünmek için bıçak altına yatmayı kabullenmiş olanların sayısının artması, bir sonraki aşamanın ne olduğunu düşündürür cinsten.

:: Sosyal medyada sıkça görmeye alıştığımız selfie akımı için siz neler düşünüyorsunuz?
yazarKorhan Süren

Bilgisayarla tanıştığı ilk günden bu yana video oyunlara ilgili olan Korhan, aynı zamanda film ve seyahat konularına da ilgili. Oyun incelemeleri yapmasının dışında amatör olarak bateri çalıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Selfie Estetiğe Olan İlgiyi Arttırdı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Keşke burnumu yaptırabilsem bende

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Safmı bunlar ya selfie çektirirken güzel görünmek için bıçak altına yatı***** yemişler bence

 3. SDN Okuru dedi ki:

  kedidir o kedi kedi.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Millet kafayi yemiş

" Selfie Estetiğe Olan İlgiyi Arttırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Selfie Estetiğe Olan İlgiyi Arttırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Selfie Estetiğe Olan İlgiyi Arttırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "