Okunma

SEO Profesyonelleri İstanbul’da Buluşacak


29 Eylül 2014 Pazartesi 12:20
SEO Profesyonelleri İstanbul’da Buluşacak

SEOZEO, geçen yıl başlattığı Uluslararası SEO konferansının ikincisini gerçekleştiriyor. Tecrübeleriyle ve yayınladıkları makale ve kitaplarla dünya çapında tanınan 8 CEO ve inbound marketing profesyoneli bu büyük etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak.

25 Ekim 2014‘te Şişli Radisson Blu‘da yapılacak olan SEOzone, 2013’te Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 200 kişinin katılımıyla düzenlenmişti. Bu yıl katılımcı sayısının 400’ü geçmesi bekleniyor.

Ana Sponsorluğu’nu icerik.com’un yaptığı SEOzone 2014’ün açılış sunumunu, internet medyasının yakından tanıdığı isimlerden Gazeteci Serdar Kuzuloğlu yapacak.

Ardından Google İrlanda’da arama ekibinin liderlerinden Murat Yatağan, link analizleriyle ünlü LinkResearchTools şirketinin kurucusu ve aynı zamanda Google cezaları & link analizi konusunda uzman Christoph Cemper, internette yayınladığı sheetlerle ve Analytics konulu kaynaklarla tanınan Annie Cushing, yazdığı makalelerle onbinlerce SEO profesyoneline ulaşan dünyaca ünlü danışmanlardan Mike King, Moz ve benzeri komünitelerde yayınladığı SEO makaleleriyle tanınan Aleyda Solis, yaratıcı link inşası konusunda dünyanın en önemli bloglarından PointBlankSEO’nun kurucusu Jon Cooper ve SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur konuşmacı olarak katılarak deneyimlerini paylaşacak ve güncel gelişmeleri konuşacaklar. 

Türkiye’nin ikinci uluslararası SEO etkinliğinde yer alacak değerli konuşmacıların listesi:

  •          Serdar Kuzuloğlu –İnternet Ekipler Amiri & Gazeteci
  •          Murat Yatağan: Google İrlanda – Arama Kalitesi Uzmanı
  •          Christoph Cemper: LinkResearchTools’un Kurucusu
  •          Annie Cushing: Yazar & Analytics Danışmanı          
  •          Mike King: Inbound Pazarlama Danışmanı & Yazar
  •          Aleyda Solis: Internasyonel SEO Danışmanı & Yazar
  •          Jon Cooper: PointBlankSEO Kurucusu & Yazar
  •          Yiğit Konur: SEOZEO, Kurucu & Genel Müdür 

:: Teknoloji ve internet odaklı konferansları takip ediyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SEO Profesyonelleri İstanbul’da Buluşacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SEO Profesyonelleri İstanbul’da Buluşacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEO Profesyonelleri İstanbul’da Buluşacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "