Okunma

Güncelleme Kabusuna Son


17 Kasım 2008 Pazartesi 17:41
Güncelleme Kabusuna Son

Bilgisayar başında herhangi bir aktiviteye dalmışken birden çıkan Windows’u yeniden başlatma veya kapatma mesajlarından bıktınız mı? İşletim sisteminiz her güncelleme yaptığında bu sıkıntıyı yaşamak istemiyorsanız, sadece 2 MB sistem belleği kullanan ShutdownGuard ile çözüme kavuşabilirsiniz. Normal şartlarda köşesinde bekleyen bu faydalı program, herhangi bir sebeple Windows yeniden başlatılmaya veya kapatılmaya çalışılırsa bunu engelleyerek sizi rahat bırakıyor. Vista ile de uyumlu olan ShutdownGuard‘ı ücretsiz indirmek için buraya tıklayın. 7z formatını desteklemeyen bir arşiv programı kullanıyorsanız, kurulum dosyasını açabilmek için 7zip uygulamasını buradan indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ShutdownGuard
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Güncelleme Kabusuna Son”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    cmd satırına

    “shutdown -a” yazıp entera basın

    daha kolay

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ne gereği var

" Güncelleme Kabusuna Son konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Güncelleme Kabusuna Son ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Güncelleme Kabusuna Son ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "