Okunma

Silverlight 3’e Hazırlanın


30 Mayıs 2009 Cumartesi 08:17
Silverlight 3’e Hazırlanın

Microsoft Silverlight 3’ün 10 Temmuz‘da yayınlanacağı firma yetkilileri tarafından doğrulandı. 50’den fazla yeni özellik içerecek olan Silverlight 3, 3D desteği, GPU hızlandırma, H.264 video desteği ve tarayıcı dışı özellikler sunacak.

Video performansı ve görüntü kalitesinde önemli ölçüde artışın beklendiği Silverlight 3, tarayıcı dışı çalışma özelliği sayesinde sadece Adobe Flash değil, AIR‘e de rakip olacak gibi görünüyor. Ayrıca Microsoft Expression Studio 3 tasarım aracını da 10 Temmuz’da yayınlayacak.

:: Silverlight’ı başarılı buluyor musunuz?

Bilgi İçin : Microsoft Silverlight
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Silverlight 3’e Hazırlanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Silverlight 3’e Hazırlanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Silverlight 3’e Hazırlanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "