Okunma

Sinüs ve Kosinüs’ün Tozunu Attırın


11 Şubat 2009 Çarşamba 09:14
Sinüs ve Kosinüs’ün Tozunu Attırın

Gerek ders çalışırken, gerekse karmaşık matematik işlemler yapmanızı gerektirecek diğer işleriniz sırasında kullanabileceğiniz Java tabanlı sanal bir hesap makinesi olan Calculator++, bilim ile uğraşan kullanıcılardan öğrencilere, programcılardan mühendislere kadar geniş bir yelpazedeki kullanıcının ihtiyaçlarına cevap veriyor. JAR dosyasını çalıştırmak için Java Runtime Environment uygulamasını gerektiren 1,63 MB‘lık yazılımı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Bilgisayarınızda matematik işlem yapıyor musunuz?

Bilgi İçin : Calculator++
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sinüs ve Kosinüs’ün Tozunu Attırın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sinüs ve Kosinüs’ün Tozunu Attırın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sinüs ve Kosinüs’ün Tozunu Attırın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "