Okunma

SkyDrive’a Zaman Tüneli Eklendi!


15 Mayıs 2013 Çarşamba 05:00
SkyDrive’a Zaman Tüneli Eklendi!

Geçtiğimiz günlerde 250 Milyon kullanıcıyı deviren Microsoft‘un bulut depolama alanı SkyDrive, sürekli bir gelişim içerisinde ve yenilikler gelmeye devam ediyor. Microsoft‘un SkyDrive için getirdiği son yenilik ise fotoğraflar için zaman tüneli özelliği.

Bulut depolamada fotoğraf benzeri dosyaların düzenlenmesi, kullanılabilmesi gibi seçeneklerde yeteri kadar can sıktığını bilen Microsoft bunun için bir adım atarak SkyDrive‘a zaman tüneli özelliğini kazandırmış durumda. Gelen zaman tüneli özelliği ise servis üzerinde fotoğrafları tarihlere göre ayırabiliyor hatta gün içerisinde eklenen ve farklı saatte olan fotoğrafları da farklı zaman diliminde gösterebiliyor.

Tüm fotoğraflar bölümünde ortaya çıkan zaman tüneli özelliği için Microsoft, kullanıcıların fotoğraflar arasında dolaşma işlemini artık daha kolay yapabileceğini ve bu işlemin daha zevkli bir hale bürüneceğini belirtti. Microsoft ayrıca SkyDrive masaüstü uygulamasından yapılacak olan fotoğraf yükleme hızlarında da iyileştirmeler yapıldığını belirtti.

:: SkyDrive için hazırlanan zaman tüneli sizce ne kadar kullanışlı olacak?

 
yazarMustafa Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, boş vakitlerinde fotoğraf çekmektedir. Yazar, farklı yazılımları ve iOS uygulamalarını incelemeyi sevmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SkyDrive’a Zaman Tüneli Eklendi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    harika bir sistem.

" SkyDrive’a Zaman Tüneli Eklendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SkyDrive’a Zaman Tüneli Eklendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SkyDrive’a Zaman Tüneli Eklendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "