Okunma

Linux İçin Skype Güncellendi


01 Eylül 2009 Salı 02:02
Linux İçin Skype Güncellendi

Skype 2.0 Beta for Linux ile video desteğinin gelmesinin üzerinden iki yıl geçti ve nihayet geliştirici ekip yeni bir beta sürüm yayınladı. Ses ve video kalitesinin artırıldığı Linux için Skype 2.1 Beta‘da, artık Windows ve Mac sürümlerdeki SILK ses codec‘leri kullanılıyor.

Kısa mesaj gönderimi ve kişi gruplarını destekleyen yeni sürüm, Pulse Audio desteği de getiriyor. Kaçırılan etkinliklerin sayısını görüntüleyen yeni bir panel simgesine de sahip olan Skype 2.1 Beta, Ubuntu, Debian, Fedora ve OpenSUSE dağıtımları için buradan indirilebiliyor.

:: Skype’ı Linux’ta kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Skype for Linux
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Linux İçin Skype Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Linux İçin Skype Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Linux İçin Skype Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "