Okunma

Skype’a yeni güncelleme geliyor!


21 Mart 2018 Çarşamba 06:00
Skype’a yeni güncelleme geliyor!

Microsoft tarafından yapılan açıklamayla birlikte Skype uygulamasının hem iOS, hem de Android platformları için bugünden itibaren güncelleneceği belirtildi. Güncelleme ile birlikte uygulamaya uzun süredir hakkında konuşulan TripAdvisor özelliği de eklenecek.

Yeni Skype ile neler yapılabilir?

TripAdvisor ile birlikte StubHub desteği de ekleneceği açıklanan uygulamada artık grup konuşmalar içerisinde gelecekteki yolculuklarınızı planlamak da oldukça basit bir hale gelecek. Peki bu özellik nasıl çalışacak? Aslında çok basit çünkü güncellemenin ardından bir konuşma penceresine girdiğinizde “Konuşmaya ekle” tuşuna dokunmanız ve TripAdvisor seçeneğini seçmeniz yeterli.

Bunun ardından ziyaret etmek istediğiniz şehir ya da ülkeyi belirleyebileceksiniz. Hatta aramalar bununla da sınırlı kalmayacak çünkü içerisinde oteller, restoranlar ve seçtiğiniz bölgede ziyaret edebileceğiniz tüm önemli noktalar yer alacak.

StubHub ise TripAdvisor’a ek olarak çeşitli etkinlikleri planlayıp organize edebilmenizi sağlıyor. Az önce belirttiğimiz şekilde StubHub’ı seçtiğinizde yakında gerçekleştirilecek etkinlikler listeleniyor. Siz de bunların arasından seçerek ya da kendiniz spesifik bir tarih ve lokasyon ekleyerek kendi etkinlik takviminizi oluşturabiliyorsunuz.

Son olarak da güncellemenin hem iOS hem de Android platformlarında bugünden itibaren dağıtılmaya başlandığını ve yakında tüm mobil cihaz kullanıcıları için indirilebilir hale geleceğini de belirtelim.

:: Yeni özellikleri nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype’a yeni güncelleme geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype’a yeni güncelleme geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype’a yeni güncelleme geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "