Okunma

Skype Android için Güncellendi


04 Nisan 2015 Cumartesi 06:00
Skype Android için Güncellendi

Sesli, metin bazlı ve görüntülü sohbet çözümleri arasında en önde seyreden Skype, masaüstü sistemlerin yanı sıra iOS ve Android platformlarındaki varlığına da devam ediyor. Skype iOS sürümünün içerdiği özellikler ve performans daha öne çıkarken, bazı ek yeniliklere sahip olmayan Skype Android bir parça geri planda kalıyordu. Yeni güncelleme ise bu durumu tersine çeviriyor.

Skype Android sürümünün yayınlanan yeni güncellemesi Version 5.3 ile birlikte, bir süredir iOS ve masaüstü sistemlerde mevcut özellikler Android platformuna taşındı. Güncellenen sohbet baloncukları arayüzü, daha fazla emoji seçeneği dikkat çekenler arasında. Öne çıkan bir başka yenilik de, bir süredir PC’lerde gördüğümüz büyüyen hareketli emote’lar.

Skype Android artık daha güçlü

Artık Skpye Android versiyonunda da metinsiz ve sadece bir emote içeren mesajlar attığınızda, sistem otomatik olarak kullanılan emote’u büyütüyor.

Dikkat çekici ve belki de en önemli özellik, mesajlaşmayı kaldığınız noktadan takip edebilme desteği. Şayet sohbet esnasında cihazdan uzaklaşır ya da başka bir uygulamaya geçerseniz, Skype Android sizin için kaldığınız kısma otomatik olarak dönüyor. Grup sohbet avatar seçeneklerini güncelleme ve çoklu hesap yönetimindeki ekstra seçenekler de sağlanan kolaylıklardan.

Skype Android sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

:: Skype Android sürümünü kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 yorum - “Skype Android için Güncellendi”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  telefon nosu desteği olmayan uygulamaları artık kimse kullanmıyor. Kimse yok üyelikti yok mail hesabıydı gibi şeylerle uğraşmak istemiyorda ondan. isterse süper ötesi ses kalitesi olsun herkeste yoksa bir önemi yok boşa yüklemiş olursun…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  hem ses hem görütülü görüşmede diğer uygulamalara 10 çeker.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ahahah bir tane numune çıktı.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Google'ın da kendi uygulamalarını bu şekilde diğer platformlarda güncel tutmasını isterdim ama malesef güncelleyecek uygulamaları bile yok.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  var. zoruna mı gitti? sen kullanmıyorsun diye kimse kullanmayacak mı?

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Bunu kullanan var mı?

 7. SDN Okuru dedi ki:

  çoğu programdan daha stabil çalışıyor ama malesef kimse kullanmıyor mızdırabız o yüzden

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Daha WP de bile yok bu özellik

 9. SDN Okuru dedi ki:

  çöp at gitsin… uygulama türkçe değilse at çöpe

" Skype Android için Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype Android için Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype Android için Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "