Okunma

Skype Gruba Yönlendirecek


22 Ağustos 2011 Pazartesi 08:03
Skype Gruba Yönlendirecek

Teknoloji dünyasında yeni bir savaşın zamanı gelmeye başladı. Bu savaşta, en büyük silah ise grup sohbet özellikleri olacak.

Skype dün yaptığı açıklamayla, daha hızlı ve kapsamlı grup sohbet servisleriyle tanınan GroupMe şirketini satın aldığını açıkladı.

Skype Gelişmeye Devam Ediyor

Firmanın sisteminde, grup sohbetlerde, fotoğraf ve video paylaşmak da mümkün olabiliyor. Yıllardır, şirketlerin büyük paralar karşısında kullandığı video konferans özellikleri yavaş yavaş son kullanıcıya da sunulmaya başlandı.

Bu değişiklikle birlikte sohbet programları arasında tele konferans atılımının artması bekleniyor. Skype’ın normalde de olan bu özelliği daha da gelişmiş olacak.

:: Skype’ın planı sizce nedir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Skype Gruba Yönlendirecek”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Dün tüm gün kullanamadım, ne zaman aramayı denesem anında call ended yazıyor(mobil versiyon) bugün düzeldi… Böyle sorunlar hoş değil. Microsoftun WLM’ı geliştirmek adam etmek yerine skype’ı alıp onu da dandik yapması hoş değil, yakında mavi ekran da görürsem şaşırmam…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Microsofta geçince sorunları arttı!..idda ediyorum önceden sorunsuz cok iyi programdı…

  3. SDN Okuru dedi ki:

    e zaten yok muydu bu özellik ?

" Skype Gruba Yönlendirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype Gruba Yönlendirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype Gruba Yönlendirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "