Okunma

Skyrim Modları Artık Sınırsız Olacak!


03 Mart 2015 Salı 20:36
Skyrim Modları Artık Sınırsız Olacak!

Bethesda, Skyrim’de modları yapmamıza yarayan Creation Kit‘in yeni yamasının betasını duyurdu. Mod yapan kişilerin büyük sıkıntısı olan 100MB limiti, yeni yama ile tarihe karışıyor.

Skyrim PC Launcher‘ı ve Creation Kit’i etkileyen yeni yama ile istediğimiz boyutlarda dosyalar ile çalışabileceğiz. Bunun yararı da modların daha düzgün yapılabilmesi (bir kaç özelliği tek mod altında birleştirebilme gibi) ve daha büyük içerikte modlar yapılmasına olanak sağlanması olacak.

Skyrim Launcher’a gelecek büyük değişikliklerden birisi ise artık modların Steam Workshop‘tan indirilmemesi olacak. Artık istediğiniz bütün modları Steam Client otomatik olarak indirecek. Bir mod indirildikten sonra Skyrim Launcher kendisini otomatik olarak güncelleyecek ve modu hazır hale getirecek.

Kendi adıma söylemem gerekirse SKSE (Skyrim Script Extender) kullanmadan güzel modların çoğunu kullanamayacağım için, launcher ile neredeyse hiç işim olmuyor. Fakat dosya büyüklük sınırının kaldırılması, ileride daha da değişik ve ayrıntılı modları göreceğimiz manasına geliyor.

:: Şu an var olan modlarda bu dosya kısıtlamasından dolayı oluşan eksiklikleri fark etmiş miydiniz?

Kaynak: SüperKarga
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Skyrim Modları Artık Sınırsız Olacak!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    SKSE kullandığım için eksikliğini hiç hissetmedim. Kendi Launcher'ıyla işim olmaz.

" Skyrim Modları Artık Sınırsız Olacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skyrim Modları Artık Sınırsız Olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skyrim Modları Artık Sınırsız Olacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "