Slack uygulaması iOS için güncellendi


12 Mayıs 2020 Salı 10:00
Slack uygulaması iOS için güncellendi

Grup içi iletişim uygulamalarından olan Slack, Android ve Web sürümlerinde tasarımsal değişiklikler yapmıştı. Şimdi ise iOS için tamamen güncellendi.

Ekipler arası iletişimi sağlayan mesaj ve dosya paylaşımı ile video konferans özelliklerini de sunan Slack, Nisan ayında web sürümünde tasarımsal olarak önemli değişiklikleri yayınlamıştı.

Slack iOS için baştan aşağı güncellendi

Web sürümünün ardından Android uygulamasında da aynı tasarımsal değişiklikleri sunan şirket için sıra iPhone’a geldi. Güncelleme notlarında uygulamanın altında yer alan bir gezinme çubuğu yerleştirildiği gözüküyor. Özellikle iOS işletim sisteminde bazı geçişlerin kaydırma hareketiyle yapılması bu özelliği daha efektif kılıyor.

slack ios uygulaması

App Store’da yerini alan Slack uygulamasını güncellediniz ancak bu özelliklere erişemiyorsanız, endişe etmenize gerek yok. Slack iOS uygulama notlarında yeni tasarımın sırayla tüm kullanıcılar için aktif edileceği not düşülmüş.

Güncelleme notlarına düşülen açıklamada; “Önceki sürümde, insanların Slack’in mobil uygulamasında kullandıkları dört ana özelliğe ulaşmaları fazlasıyla karmaşıktı. Bu karmaşıklığı, uygulamanın alt kısmına yeni bir gezinme çubuğu ekleyerek düzelttik. Bu çubuk normalde ekranın sol tarafında bulunan sohbet veya kanal geçişlerini sağlayan yan çubuk ‘Ana Ekran’, kişisel mesajlaşmalar ‘DM’ler’, kişilerin sizi etiketlediği yerleri gösteren ‘Bahsetmeler’ ve o anki durumunuzu ve tercihlerinizi çok daha kolay ulaşabileceğiniz “Siz” sekmelerini barındırıyor.” bilgileri yer alıyor.

 
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Slack uygulaması iOS için güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Slack uygulaması iOS için güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Slack uygulaması iOS için güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
  8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
  9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
  10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)