Okunma

SmarThru Workflow 2 Duyruldu


16 Aralık 2008 Salı 15:14
SmarThru Workflow 2 Duyruldu

Tüketicilere yönelik elektronik ve bilişim teknolojisi sektörlerinin öncü şirketlerinden Samsung, yeni doküman yönetimi çözümü SmarThru Workflow 2‘yi tanıttı. Samsung‘un mevcut olan kişiselleştirilebilir baskı çözümleri serisinin devamı niteliğinde olan bu çözüm, şirketlerin tüm şirket içinde dokümanları kolaylıkla ele geçirmelerine ve paylaşmalarına olanak sağlıyor. Böylece üretkenliği artırırken, doküman yönetim süreçlerinin maliyetlerini düşürüyor.

SmarThru Workflow 2 Çözümü Orta ve Büyük Boyutta İşletmelere Yönelik Tasarlandı

Çözüm, şirketlerin kullanıcılara basılı dokümanları taramalarına, fakslamalarına ya da e-posta ile şirket içindeki bireysel kullanıcılar, paylaşılan dosyalar ya da FTP dosyaları da dahil birçok farklı noktaya göndermelerine izin vererek verinin paylaşımına olanak sağlar. Bu da kullanıcıların dokümanları hızlı ve güvenli bir şekilde depolamalarını ve depoladıkları bu dokümanlara sonradan erişmelerini sağlıyor ve organizasyon yapısı içinde verinin yönetilmesi için harcanan süreyi azaltıyor. Sürenin azalması ile de buna bağlı maliyetlerde doğru orantıda azalıyor. Ayrıca, şirketlere dijital kopyalara yönelik etkin ve güvenli bir depolama yöntemi sunularak, basılı dökümanların fiziksel depolama ve nakliye maliyetlerinin azaltılmasında da rol oynuyor.

 

 

Çözüm, dünyanın her yerinde Samsung’un iş ortakları tarafından satışa sunulacak. İş ortakları kendi uzmanlık alanlarına göre çözümü farklı iş gereksinimlerine yönelik olarak kişiselleştirebilecek. SmarThru 2Workflow 2‘ye üçüncü parti şirketlerin uygulamalarını entegre ederek, çözümün şirketlerin doküman ortamının performansını geliştirmesi de mümkün olacak.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Samsung
Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SmarThru Workflow 2 Duyruldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SmarThru Workflow 2 Duyruldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SmarThru Workflow 2 Duyruldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "