Okunma

Smile Talk ile Tanışın


03 Eylül 2009 Perşembe 07:26
Smile Talk ile Tanışın

Smile adsl aboneleri, artık yurtdışından da rahatlıkla sabit telefonlarıyla konuşur gibi cep telefonları üzerinden uygun fiyatlarla konuşma imkânına sahip. Yurtdışına çıkan smile adsl aboneleri, çok avantajlı smile talk hizmeti sayesinde; ev veya işyerindeki sabit telefon hattını cep telefonuna yönlendirebilirler. Bu sayede, yurtdışındayken de Türkiye’den arandığında veya kendileri Türkiye’deki bir numarayı aradığında sabit telefonla görüşüyormuş gibi şehiriçi/şehirlerarası tarifeden faydalanabilirler.

 

Smile talk; tüm iPhone’lar, Symbian işletim sistemine sahip Nokia telefonlar ve Microsoft işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarında çalışabiliyor.

 

Bu hizmetten faydalanmak için sadece abonelerin yurtdışında bulundukları yerde bir kablosuz ağ hizmeti bulunması ve cep telefonlarının kablosuz ağ hizmetini desteklemesi yeterli. Abonelerin sabit hatlarına gelen aramaları, cep telefonlarına yönlendirmeleri de çok kolay: sabit numaralarından *43 tuşlayıp, sonra da cep telefonu numaralarını tuşlamaları yeterli. Üstelik meşgulse yönlendir, cevap vermiyorsa yönlendir, her durumda yönlendir gibi birçok komut seçeneği de mevcut.

:: Smile Talk Wiro’ya rakip olabilecek mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Smile Talk ile Tanışın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Smile Talk ile Tanışın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Smile Talk ile Tanışın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "