Okunma

Snapchat’ten Android kullanıcılarına müjdeli haber!


26 Şubat 2019 Salı 13:56
Snapchat’ten Android kullanıcılarına müjdeli haber!

Birkaç yıl öncesine kadar vazgeçilmez sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Snapchat, Instagram’ın zamanla neredeyse tüm özelliklerin aynısını kullanıcılarına sunmaya başlaması ( kopyalaması ) ile popülerliğini kaybetti.

Halen, Snapchat’i aktif olarak kullanan bir kitle bulunsa da, önceki yıllara göre kıyaslanamayacak kadar düşük. 2017’de halka açıldıktan sonra Snapchat’ın büyümesi, yeni özellikler sunulmaması nedeniyle ciddi oranda yavaşladı.

Snapchat Android uygulamasını baştan aşağı yeniliyor!

Şirketin CEO’su Evan Spiegel nihayet Snapchat’in tekrar popülerlik kazanmak için Android uygulamasını yenileyeceğini açıkladı. Bu kapsamda şirketin yıl sonunda Android cihazlar için yeni bir uygulamayı sunacağı belirtiliyor.

Snapchat

Aslında bazı kullanıcılar şu anda Snapchat’in yenilenmiş halini test edebiliyorlar. Yani geçtiğimiz yılın sonuna doğru test edilmeye başlanan yeni uygulamanın, yıl sonuna kadar tüm Snapchat kullanıcılarına sunulması hedefleniyor.

2 milyardan fazla Android kullanıcısının Snapchat kullanmadığını belirten Spiegel, bunların bir kısmını kazanmanın uygulamanın geleceği için oldukça önemli olduğu belirtiyor. 2018 yılının üçüncü çeyreğinde 2 milyon kullanıcı kaybeden Snapchat’in toplam kullanıcı sayısı 185 milyon seviyesinde.
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Snapchat’ten Android kullanıcılarına müjdeli haber! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Snapchat’ten Android kullanıcılarına müjdeli haber! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat’ten Android kullanıcılarına müjdeli haber! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "