Okunma

Snapchat İki Genci Kavuşturdu


02 Mayıs 2016 Pazartesi 12:30
Snapchat İki Genci Kavuşturdu

Sanal ortam ilişkileri ve sanal arkadaşlık gibi kavramları insanlığa hediye eden sosyal medya, ikili ilişkilerin sürdürülmesinde sahip olduğu rolü yerine getirmeye devam ediyor.

İki Genç Snapchat İle Kavuştu

Zamane gençliğinin tercih ettiği iletişim ve ilişki çeşidi olan sanal ilişkilerin doğruluğu ve gerçekliği ilk günden bu yana sorgulanmıştır.

Sahtekarlık, dolandırıcılık gibi kötü niyetli kişilerin aracı olarak kullanabildikleri sosyal medya ilişkileri şimdi ise hayırlı bir işe vesile oldu.

16-05/02/4221396001_4873152103001_4873134762001-vs-1462185857.jpg

Süreç Nasıl Gelişti?

UW-Madison adlı kullanıcı, Vikings forması giyen Üniversiteli gence olan aşkını, Snapchat üzerinden yayınladığı bir videoda itiraf etti.

Aşkını Snapchat üzerinden ilan eden genç kız, Vikings taraftarlarından videoyu söz konusu gence ulaştırma noktasında da ricada bulundu.

Ardından, Vikings forması giyen gençte arkadaşlarından aldığı haber sonrasından kendisine bir Snapchat hesabı açarak, genç kızın duygularına olumlu yönde karşılık verdi.

“Help Vikings Fan Find Mystery Girl” adlı kampanya sonucunda birçok Üniversiteli, iki gencin birbirini bulması için Snapchat üzerinden yoğun çaba sarf etti.

Birbirleri hakkında bilinen bilgileri video yoluyla aktaran gençler son süreçte ikilinin kavuşmasını sağladılar. İkili bir gece kulübünde kararlaştırılan saatte buluştu.

Sosyal medya, birçok olumlu ve olumsuz özelliği ile hayatımızda yer almaya devam ediyor. Kimi zaman insanları tanıştırarak, kimi zaman insanların ayrılmasına sebep olarak.

:: Sosyal medyanın ikili ilişkiler üzerindeki rolü hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Snapchat İki Genci Kavuşturdu”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  böyle şeyler görmek güzel olmuş…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Oha kız teklif etmiş…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Ne güzel ingilizce konuşuyor

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bizi de kavuşturaydı…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Saçma sapan ilişkiler oldu dünya

 6. SDN Okuru dedi ki:

  desenize maç var.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Yazım kurallarına dikkat edin lü***** değil "genç de" diye yazılır.

" Snapchat İki Genci Kavuşturdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Snapchat İki Genci Kavuşturdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat İki Genci Kavuşturdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "