Okunma

Solid Snake Hedefe Kilitlendi


28 Şubat 2008 Perşembe 22:00
Solid Snake Hedefe Kilitlendi
Duyurulduğu zamandan bu yana merakla beklenen PlayStation 3 konsolunun ana kalelerinden biri olan aksiyon oyunu Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots’un yaz başında çıkacağını belirtmiştik. Şimdi ise tarih kesinleşti: Metal Gear Online adlı MGS evreninde geçen özel online oyunu da içeren MGS4, Avrupa’ya 12 Haziran‘da geliyor.

Hideo Kojima’nın 20 yıllık Solid Snake efsanesi için görkemli bir final niteliğinde olan Guns of the Patriots, diğer oyunların aksine sessiz sakin koridorlarda değil; sıcak çatışmaların ortasında geçiyor ve daha önce görülmemiş görseller vadediyor.

Aral İthalat tarafından ülkemize de aynı tarihte getirilecek olan Metal Gear Solid 4 için kamuflajları hazırlayıp kablosuz kontrolörün şarjını hazır tutmakta fayda var.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Aral İthalat
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Solid Snake Hedefe Kilitlendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Solid Snake Hedefe Kilitlendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Solid Snake Hedefe Kilitlendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "