Okunma

Son Kullanılan Programlar XP’de


29 Ocak 2009 Perşembe 09:20
Son Kullanılan Programlar XP’de

Windows Vista ile hayatımıza giren “son kullanılan programlar” listesini emektar işletim sisteminiz Windows XP‘de arar olduysanız, RecentRun ile bu eksikliği giderebilirsiniz. Tıpkı Vista‘daki gibi son çalıştırılan programları Başlat menüsünde görüntüleyen RecentRun, dizilimi alfabetik olarak ya da zamana göre yapabiliyor.

İşletim sisteminizi değiştirmeden, Vista‘nın bu faydalı özelliğini kullanmak için 205 KB‘lık RecentRun yazılımını buraya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Son Kullanılan Programlar XP’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Son Kullanılan Programlar XP’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Son Kullanılan Programlar XP’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "