Okunma

Songbird iTunes’a Entegre Oldu


22 Haziran 2009 Pazartesi 07:01
Songbird iTunes’a Entegre Oldu

Mozilla’nın başarılı müzik yöneticisi Songbird, yeni yayınlanan 1.2 sürümüyle kütüphane dosyalarını otomatik organize etme, Last.fm radyo desteği ve 10 bant ekolayzırın yanı sıra, çift yönlü iTunes müzik aktarma özelliği sunuyor.

iPod Touch ve iPhone müziklerinizi Songbird’den düzenlemenizi sağlayan çift yönlü aktarma özelliği, Apple’ın kilitli kapılarını açık kaynaklı medya oynatıcılara açması açısından önem arz ediyor.

:: Songbird’in en yeni sürümünü indirin.

:: Müzik oynatıcı olarak hangi programı kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Songbird
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Songbird iTunes’a Entegre Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Songbird iTunes’a Entegre Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Songbird iTunes’a Entegre Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "