Okunma

Sony’den Ev Sinema Sistemi


30 Mayıs 2008 Çarşamba 21:00
Sony’den Ev Sinema Sistemi
İster yeni nesil konsollarda oyun oynamak, ister Blu-ray izlemek için olsun, her HDTV yanına bir adet kaliteli ev sinema sistemini hak ediyor. Sony‘nin şimdilik sadece Avrupa için duyurulan 2.1 ev sinema sistemi Bravia DAV-F200 de, Bravia televizyonunuzla iyi bir ikili olup komşuları kapınıza toplamak için ideal bir çözüm olabilir.

Üstün Ses Kalitesi

S-Master dijital amfiye sahip olan Bravia DAV-F200, 135W’lık hoparlörleriyle gövde gösterisi yapıyor. Genelde 5.1 sistemlerde bulunan S-Force Front Surround teknolojisine de sahip olan ürün, dahili DVD oynatıcısıyla MP3 veya DivX disklerini de çalabiliyor. HDMI üzerinden 1080p kalitesine yükseltme ve WMA dosyalarını dinlemek için USB yuvası içeren Bravia DAV-F200, sesi dışarıdan almak için optik dijital giriş de barındırıyor. Haziran ayında Avrupa’da çıkması beklenen ürünün fiyatı ise henüz belli değil.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim