Okunma

Android İçin İkinci Ekran


06 Kasım 2010 Cumartesi 11:40
Android İçin İkinci Ekran

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonların popülerliği her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bu işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarda büyük birer dokunmatik ekran olması kullanıcıların daha verimli bir deneyim yaşamasını sağlıyor.

Sony Ericsson’un Android tabanlı modeli olan Xperia da büyük ekranlı cihazlardan biri. (Xperia X10 mu, iPhone 4 mü?)

Ancak Sony Ericsson mühendisleri bazı kullanıcıların cihazlarını cebinden çıkarmadan da kullanmak isteyebileceklerini düşünmüş olmalı ki, çok değişik bir aksesuar tasarlamışlar.

 

LiveView, Xperia serisi modelleri ile uyumlu

 

Küçük Bir Ekran Daha

LiveView adı verilen aksesuar küçük bir ekrandan oluşuyor. Bluetooth üzerinden Xperia serisindeki tüm cihazlara bağlanabilen LiveView, gelen aramaları, Facebook ve Twitter güncellemelerini, o an çalan müziği ve uyumlu olduğu diğer uygulamalarla ilgili bilgileri gösterebiliyor.

Anahtarlığınıza ya da kolunuza bile takabileceğiniz LiveView yurtdışında kısa bir zaman içerisinde 85 $’lık fiyattan satışa sunulacak.

 

:: Cep telefonunuz için böyle bir cihaza ihtiyacınız var mı?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Android İçin İkinci Ekran konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Android İçin İkinci Ekran ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Android İçin İkinci Ekran ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "