Okunma

Sony Ericsson’dan İlginç Hamle


02 Haziran 2009 Salı 07:54
Sony Ericsson’dan İlginç Hamle

Yıllardan beridir Sony’nin çoklu Memory Stick teknolojisine en büyük desteği veren firma olan Sony Ericsson, artık bundan vazgeçme kararı aldı. Firma tarafından yeni duyurulan Yari, Aino ve Satio modellerinde Memory Stick desteği bulunmayacağı belirtildi. Bunun yerine bu cihazlarda, daha geniş bir kitle tarafından bilinen microSD desteği olacak.

Sony tarafından geliştirilen Memory Stick biçiminden vazgeçilmesinin en büyük sebebi olarak son aylarda iyice düşen satışlar ve bu biçimi kullanan cihazların sayısının azlığı gösteriliyor. Kendisine en çok destek veren markadan da mahrum kalan Memory Stick biçimini zor günler bekliyor.

:: Memory Stick biçiminin sonu geldi mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Sony Ericsson’dan İlginç Hamle”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hiçbir zaman zarar etmeyecek ve ettirmeyecek bir marka varsa oda Sony’dir.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Sony’ye hiçbir şey olmaz. Zamanında da Betamax için diretmemiş miydi?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    sandisk in bir kart okuyucusunda yaptığı gibi hem microsd girişine hemde m2 kart girişine imkan veren bir soket tasarlayabilirdi,m2 kart fiyatlarını düşürebilirdi sony ericcson un geniş kitlelere yayılması için güzel haber olsa da m2 kart kullanıcıları duruma fena bozulacak

" Sony Ericsson’dan İlginç Hamle konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Ericsson’dan İlginç Hamle ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Ericsson’dan İlginç Hamle ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "