Okunma

Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX


04 Eylül 2008 Perşembe 21:00
Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX
Sony’nin en uzun isme sahip olan en son Memory Stick ürünü, performans konusunda en hızlı Memory Stick bellek kartını sunuyor. 20 MB/saniye okuma ve 15 MB/saniye yazma hızlarına sahip olan Memory Stick PRO-HG Duo HX, satın almak istediğiniz dükkana ürünün olup olmadığını sormanıza da çoğu zaman engel oluyor. Yaptığımız testlere göre "Associative Prees" sözcüğünü telaffuz etmekle bu yeni Memory Stick’in adını ingilizce okuyuşla telaffuz etmek benzer zorluk seviyesine sahip.

4 ve 8 GB depolama alanlarına sahip şekilde satılan yeni Memory Stick, kutu içinden bir USB okuyucuyla birlikte çıkıyor. Bu şekilde, zorlanmadan hızlı bir biçimde verilerinizi bilgisayara aktarabiliyorsunuz.

Bilgi için: Sony
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Memory Stick PRO-HG Duo HX ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "