Okunma

Sony Profesyonellere Seslendi


05 Haziran 2009 Cuma 09:33
Sony Profesyonellere Seslendi

Sony, yayıncılık sektöründe yeni HD stüdyo çözümleri ve XDCAM HD ürün ailesiyle ilgili yeniliklerini “HD Stüdyo Çözümleri ve XDCAM HD Semineri”nde tanıttı.

Sony Sistem Kameraları Ürün Müdürü Yasuo Takeuchi, Sony Resim Masaları Ürün Müdürü Manny Neto ve Sony XDCAM Ürün Müdürü Richard Brooking’in konuşmacı olarak katıldığı seminerlerde, NAB 2009 Fuarı’nda kullanıcılarla buluşan HD stüdyo kameraları, resim masaları ve HD stüdyo çözümleri ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıldı.

Konuşmacılar ayrıca, XDCAM HD kamera ve kayıtçılarından oluşan ürün ailesine yeni katılan ürünler, güncellemeler ve yeni uygulamalarla da ilgili bilgiler verdiler ve yöneltilen soruları cevapladılar.

 

Sony, HD Stüdyo Çözümleri ve XDCAM HD Semineri‘nden profesyonel HD çözümlerini tanıttı

 

Sony’nin yeni stüdyo çözümleri sayesinde ulusal ve yerel TV kanallarının HD teknolojisine sahip olma maliyetleri düşerken, eklenen yeni özellikler sayesinde başarılı HD yayınların yapılması çok daha kolay hale getiriliyor. Farklı ihtiyaçlara hitap edecek stüdyo çözümleri sayesinde Türk televizyonlarının HD yayına hızla geçmesinin kolaylaştırılması hedefleniyor.

Reklamdan TV dizilerine, belgeselden haber çekimine kadar birçok alanda kullanılan XDCAM HD ürün ailesi de yeni çıkacak ürünlerle güçleniyor. XDCAM, Sony’nin profesyonel alanda sunduğu formatlar arasında bugüne kadar en hızlı yaygınlaşan format oldu. Türkiye’nin önde gelen TV kanalları tarafından da benimsenen XDCAM ailesine yeni katılan ürünler sektör temsilcilerinin beğenisini kazandı.

:: Sony markasını nasıl buluyorsunuz ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony Profesyonellere Seslendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Profesyonellere Seslendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Profesyonellere Seslendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "