Okunma

Sony State of Play yayın programını açıkladı


07 Mayıs 2019 Salı 10:04
Sony State of Play yayın programını açıkladı

Sony, yeni bir oyun tanıtacağı ve bilinen PlayStation 4 oyunları hakkında bilgiler paylaşacağı State of Play yayını hakkında açıklama yaptı. 9 Mayıs günü gerçekleştirilecek yayında neler olacak?

State of Play

Sony State of Play yayını neleri içeriyor?

Bu yayının 9 Mayıs’ta gerçekleşmesi planlanıyor. Sony’nin duyurusuna göre, yeni nesil PlayStation’lar hakkında hiçbir şey paylaşılmayacağı konusunda da uyarıda bulundu. Sony, yalnızca 10 dakika sürmesi beklenen kısa bir etkinlik olacağını ve Sony’nin MediEvil’e olan bakış açısını da göstereceği açıklanan yayın programında yer alıyor.

Sony tanıtılacak yeni oyunun ismini henüz açıklamadı ancak oyuncular bu oyunun zaten bilinen ya da daha önce spekülasyonlarla açığa çıkmış bir oyun olduğu fikrinde birleşmiş durumdalar. Sony’nin PlayStation 4 için özel oyunu olan Days Gone gibi özel bir oyunun tanıtılacak olması da muhtemel.

Sony, Mart ayında ilk State of Play bölümünü yayınlamıştı. Bu etkinlik 20 dakikadan fazla sürdü ve Marvel’in Iron Man VR ve Freddy’s PlayStation VR’daki Five Nights’a ilk gösterimini oyuncularla buluşturdu. Ayrıca, birkaç yeni Mortal Combat 11 savaşçısı da ilk yayında ortaya çıkmıştı. Bu yıl E3’te yer almayacak olan Sony’nin büyük basın toplantılarına alternatif olarak State of Play bölümlerine devam etmesi muhtemel görünüyor.
yazarYiğit Can Polat

1999 yılından bu zamana kadar en büyük tutkum olan teknolojiyi, ilk masaüstü bilgisayarımı kutusundan çıkarırken yaşadığım ilk günkü heyecanımla beraber ShiftDelete.Net ailesi içinde sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony State of Play yayın programını açıkladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony State of Play yayın programını açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony State of Play yayın programını açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "